Kiirlaen ilma konto väljavõtteta: võimalik selle 1 laenuandjaga

Kiirlaen ilma konto väljavõtteta on üks kõige vastuolulisemaid teemasid Eesti laenumaastikul. Ühest küljest on selge, et vastavalt Eestis kehtivatele seadustele ja vastutustundliku laenamise põhimõtetele ei tohi tegelikult laenu anda ilma kellegi sissetulekut kontrollimata. Sisuliselt tähendab see, et kiirlaen pangakonto väljavõtteta ei ole tüüpiliselt võimalik, sest laenuandja on kohustatud kontrollima su sissetulekuid ja väljaminekuid.

Küll aga on igal reeglil erand. Tänu Eesti digilahendustele ja avalikele registritele on nüüd täiesti võimalik saada laenu ilma konto väljavõtteta 1 kindlas laenufirmas ning just seda võimalust tutvustamegi alljärgnevalt lähemalt.

Raha24 annab konto väljavõtteta laenu

raha24 ilma konto väljavõtteta

Eestis on nimelt üks vägagi tuntud laenuandja, kes reklaamib erilist pakkumist: kuni 2000€ saab laenata ilma konto väljavõtteta. Selleks on üks Eesti tuntud väikelaenupakkuja Raha24, mille omanik on kaua aega Eestis tegutsenud firma BB Finance OÜ.

Kus on asja konks? Asi on lihtne: esiteks, kiirlaen ilma konto väljavõtteta on võimalik üksnes 2000€ ulatuses, seega pole tegemist teab-mis-suure laenuga. Suuremate laenusummade jaoks tuleb igal juhul esitada oma viimase 6 kuu pangakontode väljavõtted.

Teine konks seisneb aga selles, et ilma konto väljavõtteta saad laenu siis, kui lubad Raha24-l kontrollida su sissetuleku andmeid automaatse päringu teel e-MTA vahendusel.

Kui sul on ametlik sissetulek, siis kajastub see Maksu- ja Tolliametis, mis tähendab, et automaatse päringu teel saab Raha24 kinnituse, et sul tõepoolest on olemas püsiv sissetulek. Tegemist on moodsama automaatse süsteemiga, mille vahendusel kontrollitakse sinu andmeid avalikest registritest mõne sekundiga, kuid sa pead ise selle jaoks andma nõusoleku.

Seega täpselt nii lihtne see ongi: rohkem konkse kuskil pole! Ilmselgelt pole selline väikelaen täiuslik, kuid see on mõeldud kiire rahavajaduse jaoks. Samuti sobib see juhul, kui sa ei soovi laenuandjale näidata kogu oma pangakonto väljavõtet – võib-olla on sul olnud kulutusi, mida sa ei taha teistega jagada? Privaatsuse säilitamiseks on selline variant täiesti adekvaatne.

Raha24 kiirlaen ilma konto väljavõtteta ja selle täpsemad tingimused:

 • Laenusumma: 100 kuni 2000€
 • Laenuperiood: 5-60 kuud
 • Laenuintress: alates 2% kuus
 • Laenutaotluse vastuse saad teada kohe ja enamjaolt saad laenu kätte samal päeval
 • Minimaalne nõutud sissetulek: 600€ kuus
 • Taotlemiseks ei tohi sul olla maksehäireid
 • Lubatud kuni 6 kuud maksepuhkust
 • Võimalik taotleda lisalaenu

Finantsteenust osutab BB Finance OÜ. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. 1100 euro laenamisel 36 kuuks fikseeritud intressimääraga 34,05% aastas on krediidi kulukuse määr 46,80% aastas, lepingutasu 77 eurot, tagasimaksete summa 1816,96 eurot (36 tagasimakset) ja makstav kogusumma 1893,96 eurot.

Miks kiirlaen ilma konto väljavõtteta ei pruugi olla hea mõte?

Kui sul on vaja kiiresti raha ja sa tahad hoida end privaatsena, on Raha24 kiirlaen ilma konto väljavõtteta igati arusaadavalt väga ahvatlev mõte. See aga ei tähenda, et see on automaatselt ka parim mõte.

Enne laenu taotlemist peaksid mõtlema paarile pisiasjale:

 • Kas sul on päriselt vaja kiiresti laenu? Kas 2000€ on päriselt rahasumma, mis hetkel on nii hädavajalik, et sa oled valmis võtma isegi kõrgema intressiga laenu? Raha24 laenud ei ole just kõige soodsamad – nagu näha krediidi kulukuse määra näitest, võib intressimäär olla isegi üle 30% aastas!
 • Miks sa ei taha jagada oma konto väljavõtet? Jah, ühest küljest on pangakonto väljavõtte esitamine tüütu ja võtab pisut lisaaega. Teisalt aga peaksid korra mõtlema, kas sa tahad peita oma rahaasju? Kui vastus sellele küsimusele on jaatav, tähendab see, et su rahaasjadega pole kõik päris korras.
 • Äkki taotled laenu ka mujalt ja seda ikkagi konto väljavõttega? Kui su peamine takistus on kiirus ja mugavus, ei pea sa muretsema – ka teised Eesti laenupakkujad töötlevad laenutaotlusi kiirelt ning mitmed neist näitavad eelotsust kohe ekraanil. Näiteks Bondora ja Credit24 on mõlemad tuntud oma kiire laenuprotsessi poolest.

Arvesta sellega, et kui tormad laenu võtma, võid pahaaimamatult sattuda liialt kalli laenu otsa, mis viib su rahaasjad veel halvemasse seisu.

Ära kiirusta, kalkuleeri laenu kulukust ja oma maksevõimekust põhjalikult ning laena ainult siis, kui oled kindel, et tuled laenumaksetega toime (ning laenu võtmine on tõepoolest sinu jaoks hädavajalik).

Kas see artikkel oli kasulik?
+1
1
+1
0
Scroll to Top